Kniha návštěv

REZO

Datum: 13.01.2012 | Vložil: JAN

MILA- HANICKO-- PRAJEM TI VELA USPECHOV V TVOJEJ- PRACI--ZPEVACKY - ALE I V OSOBNOM- ZIVOTE---------------- jan

Re: REZO

Datum: 14.01.2012 | Vložil: Hana Lounová

Tak to je velmi příjemné!! Moc příjemné, že tu vidím příspěvek ve slovenštině, mám ten jazyk moc ráda a velmi vzpomínám na ten čas, kdy bylo úplně jedno v jakém jazyce vysílá televize...Musím se ovšem přiznat, že jsem dlouho na Slovensku nebyla. Mám krásné vzpomínky na festivaly v Bánskej Bystrici,(dokonce jsem si přivezla 1.cenu), na Bratislavu, Piešťany, Oravu.....Jane,....Ty's mě vlastně inspiroval!!! Chci brzy navštívit Slovensko a moc se těším!!! Všechno jen krásné v tomto roce, přeje Hanka

PF2012

Datum: 02.01.2012 | Vložil: Jára Morys

Milá Hanko,
děkuji za krásný zážitek z Tvého vystoupení 19.12.2011 v klubu Ritakádo.Je vidět, že Ti stále dobře zpívá a k tomu jseš stále krásná a milá "Country Bytůstka". Tak Ti přeji ať Ti vše, co sis předsevzala i v roce 2012 vychází, hodně koncertů a nevšedních zážitků předaných nám, Tvým dlouholetým věrným fanouškům !

Jára Morys

Re: PF2012

Datum: 03.01.2012 | Vložil: Hana Lounová

Milý Járo,
to především já děkuji Tobě a Vám všem, že jste přišli v tak hojném počtu..Sám přece víš,..interpret,kapela a prázdný sál, je jako noční obloha bez hvězd..Udělali jste mi tím obrovskou radost,byl to krásný dárek k Vánocům. Jen musím upřesnit datum,.. bylo to 14.12.2011.
Ještě chci Tobě,Tvé rodině a ostatním fanouškům popřát bezpečnou plavbu rokem 2012. Na další blízké setkání se těší Tvoje a Vaše Hanka

mitakuye oyasin

Datum: 24.11.2011 | Vložil: Radek Hawran Schunkaha Na-pin

Ahaůůůůůůůůůůů..seigo..waste kola..ahojky Hani,na country jsem vyrostl..odkojený trempem a přírodou..a nyní žiji historií..v srdci mám dobu dávných časů..a v duši matku zemi,máš pěkné stránky..a máš slunce v duši!!..přeji ti jen vše dobré!!,klidné srdíčko..a dál v duši to sluníčko...ahaůůůůůůůůůůů..mitakuye oyasin(všichni jsme příbuzní..všichni jsme si podobní)

Re: mitakuye oyasin

Datum: 04.12.2011 | Vložil: Hana Lounová

Ahaůůůůůůůůůůů..Hawrane Schunkaho...krásně jsi to napsal..děkujůůů.. ty dáváš duši těm úžaným věcem, které vyrábíš, je to fakt nádhera, je tam všechno čím žiješ......Sluníčko v duši!!!!!!!

Hezky Tě zdravím Haničko

Datum: 07.08.2011 | Vložil: Luboš Malý

Vidím, že tedy pěkně žiješ a tvoříš, což je milé. Tak přeji pohodu a hodně kšeftů....už je to nějaký pátek- roky běží.
Také pozdravuji Milenu.
L.

Re: Hezky Tě zdravím Haničko

Datum: 09.08.2011 | Vložil: Hanka Lounová

"Může za to déšť" ??? "Svítá"!!! Stále mi v uších zní ty krásné písně, které jsi pro mne napsal,..jasně že jich bylo víc!!! Luboši, Ty přesně víš, jaké to je když "raci" objevují znova a znova svá další pole možností,že jo? Krom písní, které se vyznačují tím, že jsou žánrově různorodé, jsem natočila i jazzové CD, jako takový relax....a teď bych ráda těm Tvým dala nový život, se současnějším soundem. Prosím napiš mi na email!!!! Roky totiž běží!!!!!!! Moc Tě zdravím!! Hanka

AŤ TI TO JEDE S PONY !!!

Datum: 26.07.2011 | Vložil: martin

vidím že žíješ a tvoříš a to mi blaží. občas se s vojtou tr. vidíme ve zkušebně. tak hodně zdaru. martin klapky plzeň

Re: AŤ TI TO JEDE S PONY !!!

Datum: 27.07.2011 | Vložil: Hanka Lounová

Ahoj Martine, Jasně! Přece nepřestanu, mně zase blaží, že si na mne kamarádi vzpomenou!! V Pony jsou skvělí a zkušení muzikanti,..baví mě to a s Milenkou Soukupovou je moc hezká spolupráce, známe se leta, ale teprve teď opravdu spolupracujeme. CountrySteel ovšem také nechci nechat navždy zmizet, dnes je taková doba, že všichni hrajou všude,..no a tak hrají a hrají a jestli neumřou, budou hrát stále všude.. Zdravím Plzeň!!!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek